Značka karen

Dámske kabelky nemajú hraníc a značka KAREN je tým príkladom. Spoločnosť Karen bola založená v roku 1995 no už od založenia spoločnosti, sa spoločnosť zameriava na kvalitu a originalitu svojich výrobkov. Karen vyrástla z malej rodinnej firmy vytvorenej z lásky k dámskym taškám. Členovia rodiny si triky výroby tašiek odovzdávajú z generácie na generáciu. A preto sme sa rozhodli náš sortiment zásobovať aj touto značkou.

Karen je zameraná na ženy, ktoré dávajú prednosť elegantnému a modernému štýlu, spájajú eleganciu a nadčasovú klasiku. Sú charakterizované predovšetkým moderným štýlom a originálnosťou. Na svete sa menia trendy každým dňom, no značka KAREN napreduje a svojou kvalitou milovníčok kabeliek vždy prekvapí. Ak ste typ ženy, čo nemá rada ťažké kabelky a nepotrpia si na kožu, tak z výberom značky kabelky si Vás zrovna táto získa.

Táto veselá a mladistvá značka je vo veľkých mestách zaslúžene obľúbená. Okrem klasických línií sa objavuje aj šibalský výstrelok a decentnú elegancia. Jej kolekcie pokrývajú širokú škálu štýlov, sú vzrušujúce a farebné, takže v rámci značky nájdete aj doplnky vhodné na rôzne príležitosti. Či už ide o čistú solídnu eleganciu, každodenný vzhľad alebo exkluzívny večierok, Karen môže byť dobrou voľbou všade. Medzi dámske tašky Karen patria kabelky, tašky cez plece, tašky cez rameno, batohy, aktovky, spoločenské tašky. Správne doplnky rozšíria váš šatník a novú sezónu môžete osláviť kedykoľvek!

Gabi Bags
Average rating:  
 0 reviews

Similar Posts