Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Gabi Bags s. r. o.
Average rating:  
 9 reviews
 by ANIČKA
kabelka BAGGER PIESKOVÁ

Dnes som si vyzdvihla kabelku- je krásna, taká ako bola v ponuke . Dnes sa budem na ňu pozerať a tešiť sa. Ďakujem, určite to nebol posledný nákupu Vás.

 by Sona

Dokonalý prístup, tovar za prvé som dlho nevedela najst to co som chcela, našla som to len na gabibags, po druhe rýchle doručenie, žial musela som reklamovať ale bez okolkov mi vymenili tovar hoci nemuseli lebo reklamacia neobsahovala úplne všetko a náhrada mi došla naozaj svetelnou rýchlosťou. Naozaj takýto prístup sa dnes nevidí. Takže budem odporúčať širokému okoliu. Ďakujem

 by Jana

Bola to laska na 1.pohlad a ked mi prisla, tak sa to len potvrdilo 🙂 Spokojnost, rychla dodavka aj zabalanie. Vrelo odporucam 🙂

 by Katka

Bezproblémový nákup, rýchle dodanie, super kabelka, lepšia ako na fotke ??

 by hanka
Maximálna spokojnosť

Objednávala som prvý krát a určite nie posledný. Som maximálne spokojná,kvalita,cena,dodanie aj zabalenie..

 by Oľga

Nakupujem tu už niekoľko rokov a som maximálne spokojná! Veľký výber, kvalitný tovar a super prísup k zákazníkovi! Vrelo odporúčam! ????

 by Denisa

Nemožné si nevybrať z tak šitrokého sortimentu nádherných kabeliek. Profesionálny prístup pani majiteľky ktorá dokáže perfektne poradiť a doladiť krásnou kabelkou každý outfit.

 by E.
Odporúčam 100%

Obrovský výber krásnych kabeliek naozaj pre každú príležitosť a milý prístup pani majiteľky! 🙂

 by Stanka

Nakupovala som uz viac krát a tento obchodík môžem len odporučiť. Expresné dodanie,skvelá komunikácia a žiadny problém pri prípadnom vrátení tovaru.