Čierna kozmetická cestovná taška XL Reisenthel W07
€39.00| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 4 l |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 23 x 28 x 10 cm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Materiál | polyester (vodoodpudivá úprava) |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |
Zobrazuje sa 33 výsledkovZoradené podľa najnovších


| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 4 l |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 23 x 28 x 10 cm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Materiál | polyester (vodoodpudivá úprava) |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmery | 24 x 17 x 0 cm |
| Materiál | Polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Hmotnosť | 50 g |
| Záruka | 2 roky |


| Výrobca | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Objem | 11 l |
| Rozmery | 39 x 26 x 16,5 cm |
| Hmotnosť | 689 g |
| Materiál | kvalitný recyklovaný polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


| Výrobca | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 11 l |
| Rozmery | 39 x 26 x 16,5 cm |
| Hmotnosť | 689 g |
| Materiál | PET |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |

Materiál: polyester
Farba: čierna
Zapínanie: zips
Vnútro (obsah): dva oddelené priestory na zips
Povrch: matný, hladký
Ošetrenie: vlhkou utierkou/handričkou, jemnou kefkou
Žiadne produkty v košíku.