Značka Giudi

Značka Giudi je talianskou značkou, ktorá je známa pre svoje kvalitné a štýlové kožené výrobky, vrátane tašiek, peňaženiek a iných doplnkov. Značka Giudi má bohatú históriu a bola založená v roku 1975 v Taliansku. Jej filozofiou je skúšať tradičné remeselné zručnosti s moderným dizajnom a inováciou. Značka je výsledkom dlhoročného nadšenia dvoch bratov pre garbiarske remeslo, Maria a Adriana Pennacchioni, keď sa v roku 1980 rozhodli založiť si v Morrovalle vlastnú firmu. Odvtedy sa GIUDI stala stabilnou značkou na trhu s koženými doplnkami, ktoré stelesňujú výborný pomer ceny a kvality s detailmi luxusnej značky.

Pri výrobe svojich produktov prihliadajú aj na udržateľnosť a používajú výhradne kožu, ktorá je vedľajším produktom potravinárskej výroby a je vyrábaná najlepšími garbiarňami v Toskánsku certifikovanými procesmi. V ponuke má aj výrobky z kože prírodného vzhľadu, ktorá má certifikát „pelle al vegetale“ je taliansky výraz, ktorý sa používa na označenie vegetabilnej spracovanej kože. Táto metóda spracovania kože je tradičná a užíva sa v remeselných procesoch výroby kožených výrobkov, ako sú tašky, remene, obuv a podobne. Proces vegetabilného spracovania kože zahŕňa použitie prírodných zložiek, ako sú rastlinné extrakty a triesloviny z dreva. Tento proces je časovo náročný a vyžaduje starostlivé ručné práce. teda je koža, ktorá je trvácnejšia a má prirodzenejšiu štruktúru a farbu v porovnaní s kožou, ktorá bola chemicky spracovaná.

Rastlinná spracovaná koža má tendenciu získavať patinu, čo znamená, že s časom získava jedinečný vzhľad a charakter v závislosti od používania. Táto technika je obľúbená medzi ľuďmi, ktorí oceňujú tradičné remeslá a kvalitu materiálov. Kožené výrobky vyrobené z pelle al vegetale sú často považované za luxusné a štýlové.

Značka ponúka široký sortiment štýlov a veľkostí tašiek a peňaženiek, čo znamená, že zákazníci majú možnosť vybrať si produkt, ktorý bude pre nich ten pravý jedinečný kúsok.

https://gabibags.sk/brand/znacka-giudi-gabi-bags/

Gabi Bags
Average rating:  
 0 reviews

Similar Posts