|

Kabelky ITALY

Štýlové, nadčasové dámske kabelky vyrobené z pravej talianskej kože Vás očaria svojim vzhľadom, kvalitou a farebnou kombináciou. Precízne a kvalitne spracované kožené kabelky sú presne to, čo potrebuje mať každá žena doma. U nás si naozaj budete vedieť vybrať.

  • Kabelky do ruky/na rameno majú elegantný jednoduchý dizajn vhodný do mesta, na stretnutie alebo na všemožné akcie ako napríklad oslavy alebo svadby, . U nás v Gabi Bags nájdete klasiku ale aj niečo viac extravagantného pre dámy, ktoré rady vytŕčajú z davu. Kabelky ITALY ponúkajú rôzne vzory ale aj farby a modely.
  • Veľmi obľúbené a vyhľadávané sú taktiež aj kabelko ruksaky, ktoré sú tým pravým športovo-elegantným kúskom pre ženy, ktoré majú rady pohodlie, no stále pri tom chcú vyzerať žensky a neobyčajne. Kabelko ruksak sa dá využiť naozaj všade. Môžete si ho vziať do mesta, na výlet alebo ľahšie športové aktivity.
  • Crossbody vďaka prídavnému, nastaviteľnému ramienku môžete nosiť na spoločenské akcie ale aj na bežný deň k elegantnému oblečeniu. Pre dámy, ktoré sa cítia lepšie v športovom máme v Gabi Bags taktiež na výber množstvo kúskov.

Vybrané druhy kabeliek v našom sortimente dopĺňajú navyše aj ľadvinky, peňaženky, shopperky, mobil bags, opasky ale aj niečo pre pánov. Zavítajte k nám do predajne alebo si prezrite ponuku na našom e-shope a vyberte si kvalitný tovar za skvelé ceny!

Similar Posts