Cestovná čierna univerzálna taška Reisenthel S 7003
Pôvodná cena bola: €55.00.€48.00Aktuálna cena je: €48.00.| Výrobca | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 11 l |
| Rozmery | 39 x 26 x 16,5 cm |
| Hmotnosť | 689 g |
| Materiál | PET |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |
Zobrazených 1441–1480 z 2537 výsledkovZoradené podľa najnovších


| Výrobca | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 11 l |
| Rozmery | 39 x 26 x 16,5 cm |
| Hmotnosť | 689 g |
| Materiál | PET |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


| Výrobca | Travelite |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 102 l |
| Veľkosť kufra | Veľký |
| Zamykanie | TSA zámok |
| Počet koliesok | 4 kolieska |
| Expandér | Nie |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 77 x 52 x 31 cm |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Materiál | Polypropylén |
| Záruka | 5 rokov |


| Výrobca | Travelite |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 41 l |
| Veľkosť kufra | Malý / Palubný |
| Zamykanie | TSA zámok |
| Počet koliesok | 4 kolieska |
| Expandér | Nie |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 55 x 40 x 20 cm |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Materiál | Polypropylén |
| Záruka | 5 rokov |


Materiál: PU koža, polyester
Farba: modrá
Zapínanie: zips
Vnútro (obsah): vnútorné vrecko so zipsom + bočné bez zipsu, priehradky na perá a drobnosti
Povrch kabelky: hladký, matný
Kovanie: tmavé kovanie
Prídavné ramienko: nastaviteľné / neodnímateľné
Ošetrovanie a starostlivosť: čistiť jemnou handričkou (mydlovou vodou)


Materiál: látková
Farba: krémová, farebný vzor palmy/modrá
Zapínanie: zips
Vnútro: vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom
Prídavné ramienko: nie
Povrch: vzorovaný, matný
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips, logo): strieborné kovanie


Materiál: pravá koža
Zapínanie: zips
Farba: béžová/hnedá
Vnútro (obsah): stredová priehradka na zips + bočné vrecká na drobnosti
Povrch kabelky: matný, vrúbkovaný
Prídavné ramienko: áno (nastaviteľné)
Retiazka, ozdoby: zlaté kovanie
Ošetrovanie a starostlivosť hladkej koži: vyčistiť jemnou handričkou a mydlovou vodou, pravidelne ošetrovať jemným krémom (včelí vosk, impregnačné látky)


Materiál: Pravá koža
Zapínanie: magnet, zips
Farba: krémová
Vnútro (obsah): vrecko na drobnosti so zipsom
Povrch kabelky: matná, vrúbkovaná koža
Prídavné ramienko: áno (odnímateľné, nastaviteľné)
Retiazka, ozdoby: strieborné kovanie
Ošetrovanie a starostlivosť hladkej koži: vyčistiť jemnou handričkou a mydlovou vodou, pravidelne ošetrovať jemným krémom (včelí vosk, impregnačné látky)


Materiál: pravá koža
Zapínanie: magnet
Farba kabelky: čierna
Vnútro (obsah): vnútorné vrecko na zips
Povrch kabelky: vrúbkovaný, matný
Prídavné ramienko: áno (retiazkové, odnímateľné)
Retiazka, ozdoby: zlaté kovanie
Ošetrovanie a starostlivosť hladkej koži: vyčistiť jemnou handričkou a mydlovou vodou, pravidelne ošetrovať jemným krémom (včelí vosk, impregnačné látky)


Materiál: pravá koža
Zapínanie: magnet
Farba kabelky: pudrovo hnedá
Vnútro (obsah): vnútorné vrecko na zips
Povrch kabelky: vrúbkovaný, matný
Prídavné ramienko: áno retiazkové – odnímateľné
Retiazka, ozdoby: zlaté kovanie
Ošetrovanie a starostlivosť hladkej koži: vyčistiť jemnou handričkou a mydlovou vodou, pravidelne ošetrovať jemným krémom (včelí vosk, impregnačné látky)
Žiadne produkty v košíku.