Toaletná taška hnedo čierna REISENTHEL WH70
€34.00
| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | hnedá |
| Objem | 3 l |
| Rozmery | 20 x 23 x 10 cm |
| Hmotnosť | 219 g |
| Materiál | recyklovaný polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |
Nie je na sklade
Popis
Toaletná taška hnedo čierna REISENTHEL
Praktická toaletná taštička s háčikom na zavesenie.
Toaletná taštička, ktorú stačí otvoriť, zavesiť a môžete ju používať! Je praktická, štýlová, s dostatočným úložným priestorom.
- dve vrecká na zips na veku
- háčik na zavesenie
- veľký hlavný priestor so štyrmi priehradkami
- zrkadlo je možné pripevniť dovnútra na suchý zips
Ďalšie informácie
| Rozmery | 20 × 10 × 23 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |








