Stredný zlatistý kufor na kolieskach Heys Xtrak M 1010
€170.00
| Značka | Heys |
|---|---|
| Farba | béžová-zlatistá |
| Objem | 92 l |
| Veľkosť kufra | Stredný |
| Zamykanie | TSA zámok |
| Počet koliesok | 4 kolieska |
| Expandér | Áno |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 66 x 45 x 29,5 cm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Materiál | polykarbonát |
| Záruka | 5 rokov |
Nie je na sklade
Popis
Stredný zlatistý kufor na kolieskach Heys Xtrak M
Elegantný škrupinový kufor so špičkovou výbavou na štyroch kolieskach.
Pripravte sa na cesty za úspechom s kufrom Heys Xtrak, ktorý splní aj tie najnáročnejšie požiadavky kladené na vzhľad a funkčnosť moderného a elegantnej batožiny! Šikovný dizajn a nadštandardná výbava zahŕňajúca TSA zámok či integrovaný expandér vám uľahčia balenie a organizáciu všetkých vecí aj ich pohodlný transport. Kolieska zapustené hlbšie do škrupinového tela kufra umožňujú optimálny pohyb v teréne a sú viac kryté hranami, čo prispieva k zníženiu miery rizika ich poškodenia pri preprave. Plastové krytky na hranách pomáhajú spevniť konštrukciu a chrániť najviac namáhané miesta pred nárazmi a poškriabaním.
- štyri odolné kolieska otočné o 360° zaisťujúce ľahký pohyb v rôznom teréne
- odľahčená výsuvná rukoväť s aretáciou na držadle umožňujúca uzamknutie v rôznych polohách
- vnorený integrovaný TSA zámok pre väčšie pohodlie na cestách
- expandér pre navýšenie objemu kufra až o 20 % baliacej kapacity
- obojstranný baliaci systém s textilnou deliacou priečkou s vreckami
- kompresné popruhy v druhej časti kufra
- gélom čalúnené držadlo pre pohodlnejšiu manipuláciu
- povrchová štruktúra pripomínajúca brúsený kov
- metalická farba
- kovové krytky hrán
- jemná podšívka
- predĺžená záruka 5 rokov
Ďalšie informácie
| Rozmery | 66 × 45 × 29.5 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |















