Malý palubný modrý kufor 55x40x20 Travelite 9022
€79.96
| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Objem | 41 l |
| Veľkosť kufra | Malý / Palubný |
| Zamykanie | Kódový zámok |
| Počet koliesok | 2 kolieska |
| Expandér | Nie |
| Vrecko na notebook | nie |
| Rozmery | 55 x 40 x 20 cm |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Materiál | Polyester |
| Záruka | 3 roky |
Nie je na sklade
Popis
Malý palubný modrý kufor 55x40x20 Travelite
Malý textilný palubný kufor na dvoch kolieskach s rozmermi 50 x 40 x 20 cm vybavený veľkou prednou kapsou na zips a integrovaným kombinačným zámkom.
Máte radi, keď ide pri cestovaní všetko hladko? Travelite Jetpack Multi 2 Cabin vám uľahčí život! Všestranný kabínový kufor vhodný ako na pravidelné, tak aj občasné lietanie s klasickými i low-cost leteckými spoločnosťami vás nadchne nielen nadčasovým vzhľadom, ale aj praktickými rozmermi, priestranným interiérom, nenáročnou manipuláciou a tichou jazdou, ktorú zabezpečujú dve robustné kolieska. O organizáciu a bezpečnú prepravu vášho oblečenia, topánok i kozmetických a toaletných potrieb sa pri každej ceste postará maximálne prehľadný úložný priestor vybavený priehradkou na košele a nastaviteľnými kompresnými popruhmi. Dve rôzne veľké predné vrecká na zips pojmú letenku, doklady, telefón a peňaženku, takže ich budete mať vždy rýchlo po ruke. Reflexné prvky navyše zvýšia vašu bezpečnosť pri pohybe po parkovisku na termináli i pri prechádzaní cesty za zníženej viditeľnosti.
- 2 odolné kolieska
- ľahká výsuvná rukoväť s aretáciou
- integrovaný kombinačný zámok
- samostatná priehradka na košele
- baliace popruhy
- 2 predné vrecká na zips
- polstrované horné madlo
- reflexný prúžok na prednom paneli
- popruh na nasunutie na výsuvnú rukoväť väčšieho cestovného kufra
- vonkajšia látka aj podšívka z odolného polyesteru
- kufor svojimi rozmermi spĺňa normy pre palubnú batožinu väčšiny leteckých spoločností (Condor a Ryanair za príplatok)
- predĺžená záruka 3 roky
Ďalšie informácie
| Rozmery | 55 × 40 × 20 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |














