Čierny batoh na notebook cestovný Travelite 9641
Pôvodná cena bola: €56.00.€49.99Aktuálna cena je: €49.99.
| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 28 l |
| Vrecko na notebook | Áno |
| Veľkosť notebooku | 15,6″ |
| Rozmery | 48 x 31 x 19 cm |
| Hmotnosť | 600 g |
| Materiál | recyklovaný polyester 900D |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 3 roky |
Nie je na sklade
Popis
Čierny batoh na notebook cestovný Travelite
Dvojkomorový mestský batoh na zips z recyklovaného polyesteru s integrovanými priehradkami na 15,6″ notebook a tablet.
Štýlový batoh Travelite Pathway Strap zaistí dostatok miesta na všetky veci do práce, na prednášky, výlety i obľúbené aktivity vo voľnom čase. Vystužená priehradka na notebook a priehradka na tablet do veľkosti 15,6″ bezpečne uloží vašich elektronických pomocníkov a ochráni ich pri každodennom dochádzaní. O organizáciu príslušenstva, osobných vecí a ďalších nevyhnutností, ktoré je potrebné mať počas dňa pri sebe, sa postará druhá komora i vonkajšie vrecká – jedno predné a dve bočné. Vďaka dvom popruhom na suchý zips môžete na batoh zvonku pripnúť tiež bundu, mikinu i ďalšiu výbavu potrebnú napríklad na šport. Chrbtový panel i nastaviteľné ramenné popruhy sú na pohodlné nosenie mäkko vystužené a potiahnuté priedušnou sieťovinou.
- vystužený chrbtový panel
- vystužené ramenné popruhy
- nastaviteľný hrudný popruh
- integrované priehradky na 15,6″ notebook a tablet v zadnej komore so zapínaním na dvojcestný zips
- predná komora na zips
- menšie predné vrecko na zips
- 2 bočné vrecká
- 2 popruhy na prednom paneli so zapínaním na suchý zips na zavesenie bundy či mikiny
- popruh na nasadenie na výsuvnú rukoväť kufra
- pútko do ruky/ na zavesenie
- unisex
Ďalšie informácie
| Rozmery | 48 × 31 × 19 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |













