Batoh čierny Travelite KICK OFF Cabin Ryanair 6921
Pôvodná cena bola: €44.00.€39.99Aktuálna cena je: €39.99.
| Kategória: | Batohy do lietadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmery V x Š x H: | 40 x 25 x 20 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Šírka: | 25 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Objem: | 20 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 0,80 kg |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 600D |
| Rozšírený: | 23 L |
| Určenie: | UNI |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Travelite |
Nie je na sklade
Popis
Batoh čierny Travelite KICK OFF Cabin Ryanair
Textilný batoh KICK OFF Cabin Ryanair nemeckej značky Travelite v obľúbenej čiernej farbe. Túto batožinu si môžete vziať so sebou do lietadla, ako to vyžaduje spoločnosť Ryanair. Má rozmery, ktoré akceptuje väčšina leteckých spoločností.
- Textilné madlo na nosenie v ruke alebo zavesenie.
- Postranné uťahovacie pásky.
- Polstrované popruhy na nosenie na chrbte s regulovateľnou dĺžkou.
- Hlavné vrecko na dvojcestný zips.
- Zadné vrecko na tablet so zatváraním na dvojcestný zips.
- Predné vrecko s organizérom na dvojcestný zips.
- Predné menšie vrecko na zips.
- Popruh na nasunutie na výsuvné madlo kufra.
- Možno použiť ako palubnú batožinu u väčšiny leteckých spoločností.
- Logo značky na prednej strane batohu.
Ďalšie informácie
| Rozmery | 40 × 20 × 25 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Veľkosť | |
| Pohlavie | |
| Značky |
Značka
Travelite
Nemecká značka Travelite pôsobiaca na trhu s batožinou už od roku 1949 sa v súčasnosti právom radí medzi špecialistov vyrábajúcich odľahčenú, vysoko funkčnú a veľmi odolnú cestovnú batožinu, ktorá nesklame ani náročných zákazníkov.






