Cestovný kabínový červený ruksak 40x30x20 E.B. 546
€39.90| Hmotnosť: | 0.8 kg |
|---|---|
| Laptot | 17″ |
| Farba: | Červená |
| Materiál: | Nylon, Polyester |
| Objem: | 24 litrov |
| Pohlavie: | Univerzálny |
| Rozmery: | 40x30x20 |
Zobrazených 1–40 z 100 výsledkovZoradené podľa najnovších


| Hmotnosť: | 0.8 kg |
|---|---|
| Laptot | 17″ |
| Farba: | Červená |
| Materiál: | Nylon, Polyester |
| Objem: | 24 litrov |
| Pohlavie: | Univerzálny |
| Rozmery: | 40x30x20 |


Materiál: látková, nepremokavá
Farba: modrá
Zapínanie: suchý zips + zips
Vnútro (obsah): množstvo vreciek na kozmetiku (viď. detailnú foto)
Povrch: matný, hladký
Ošetrenie: vlhkou utierkou/handričkou, jemnou kefkou


| Značka | Enrico Benetti |
|---|---|
| Farba | červená |
| Objem | 33 l |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 46x 24 x 30 cm |
| Hmotnosť | 600 g |
| Materiál | Nylon/Polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


Materiál: Polyester 600D Honeycomb
Farba: zelená
Zapínanie: zips
Vrecká: predné a zadné vrecko na zips
Pás: nastaviteľný podľa potreby
Povrch: matný, hladký
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips,logo): tmavé kovanie


Materiál: Polyester 600D Honeycomb
Farba: Bordová (červená)
Zapínanie: zips
Vrecká: predné a zadné vrecko na zips
Pás: nastaviteľný podľa potreby
Povrch: matný, hladký
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips,logo): tmavé kovanie
| Rozmery | 16 x 30 x 9 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 200 g |


| Značka | Heys |
|---|---|
| Farba | krémová |
| Objem | výrobca neuvádza |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 30,5 x 23,5 x 11,5 cm |
| Hmotnosť | 410 g |
| Materiál | polyester keprová väzba |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Objem | 4 l |
| Vrecko na notebook | Nie |
| Rozmery | 23 x 28 x 10 cm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Materiál | polyester (vodoodpudivá úprava) |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Záruka | 2 roky |


| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmery | 17 x 24 cm |
| Materiál | Polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Hmotnosť | 49 g |


| Značka | Reisenthel |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmery | 24 x 17 x 0 cm |
| Materiál | Polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Hmotnosť | 50 g |
| Záruka | 2 roky |


| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | viac farieb |
| Rozmery | 77 x 52 x 29 cm |
| Materiál | Spandex/polyester |
| Hmotnosť | 150 g |


| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmery | 71 x 48 x 29 cm |
| Materiál | spandex/polyester |
| RFID ochrana kariet | Nie |
| Hmotnosť | 150 g |
| Záruka | 2 roky |


Materiál: PU koža, polyester
Farba: modrá
Zapínanie: zips
Vnútro (obsah): vnútorné vrecko so zipsom + bočné bez zipsu, priehradky na perá a drobnosti
Povrch kabelky: hladký, matný
Kovanie: tmavé kovanie
Prídavné ramienko: nastaviteľné / neodnímateľné
Ošetrovanie a starostlivosť: čistiť jemnou handričkou (mydlovou vodou)


Materiál: látková
Farba: krémová, farebný vzor palmy/modrá
Zapínanie: zips
Vnútro: vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom
Prídavné ramienko: nie
Povrch: vzorovaný, matný
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips, logo): strieborné kovanie


Materiál: 100% polyester
Zapínanie: magnet
Farba: neónová červená
Vnútro (obsah): vrecko na drobnosti
Povrch kabelky: semišový, látkový
Prídavné ramienko: odnímateľné
Retiazka, ozdoby: strieborné kovanie


Materiál: polyester, nepremokavý, PU koža
Farba: khaki, zelená, hnedá
Zapínanie: zipsy
Vnútro: vnútorné vrecká na drobnosti
Povrch: nepremokavý, matný
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips, logo): tmavé kovanie
Prídavné ramienko: áno (nastaviteľné, odnímateľné)


Materiál: polyester, nepremokavý, PU koža
Farba: čierna
Zapínanie: zipsy
Vnútro: vnútorné vrecká na drobnosti
Povrch: nepremokavý, matný
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Detaily (zips, logo): strieborné kovanie
Prídavné ramienko: áno (nastaviteľné, odnímateľné)


Materiál: 100% polyester
Farba: strieborná
Zapínanie: magnet + zips
Vnútro: vrecko na drobnosti bez zipsu
Povrch: kamienkový, trblietavý
Prídavné ramienko: dlhá retiazka (odnímatelná)
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou


Materiál: 100% polyester
Farba: čierna
Zapínanie: magnet + zips
Vnútro: vrecko na drobnosti bez zipsu
Povrch: kamienkový, trblietavý
Prídavné ramienko: dlhá retiazka (odnímatelná)
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou


Materiál: 100% polyester
Farba: rose gold/zlatá ružová
Zapínanie: magnet + zips
Vnútro: vrecko na drobnosti bez zipsu
Povrch: kamienkový, trblietavý
Prídavné ramienko: dlhá retiazka (odnímatelná)
Ošetrovanie a pranie: vlhkou utierkou/handričkou
Žiadne produkty v košíku.