Kabelky naše každodenné… Praktická, elegantná, športová…

Kabelky naše každodenné

Život bez nich si ani len nevieme predstaviť. Sú takou neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života, že si to už málo ktorá z nás uvedomuje.

Napriek tomu, nie každá z nás dbá aby to tak aj vyzeralo. Veď priznajme si, koľko z nás milé dámy nosí kabelku, ktorá by už dávno mala byť na skládke odpadu. Ale nie a nie sa jej vzdať pretože je taká skvelá!!! a proste zvyk je železná košeľa.

kabelka do ruky dámska

 

Napriek tomu by si každá z nás mala uvedomiť, či už sa nám to páči alebo nie, že je to súčasť nášho vonkajšieho JA. Kabelka je Módny doplnok ktorý dokáže spraviť zázraky na bežnom outfite. Tak ako ho dokáže aj zničiť. Občas máme dni, kedy sa nám nechce ani vyliezť z postele a nie to ešte meniť kabelku k aktuálnemu oblečeniu. Ktorý sa nám tiež zrovna nechce v to ráno riešiť. A práve preto, by mala mať každá žena po ruke typ: športovo elegantná, ktorá sa hodí ku všetkému. Jednoduchá farbená kombinácia, najlepšia voľba je čierna klasika maximálne s nejakým jemným zdobením.

Ak však zvolíte kabelku, ktorá má viac farieb alebo výrazne zdobenie, nikdy nevoľte farebný outfit. Mohlo by to pôsobiť veľmi rušivo a nevkusne. Už dávno je známe že kabelka nemusí ladiť k topánkam. No tento fakt ešte nemusí znamenať že to je out. Vyzerá to vkusne a nič s tým nepokazíte. Vzorové a kvetinové motívy. Vždy len na kabelke alebo na oblečení. Kombinácia rôznych vzorov nepôsobí vkusne. S farbami sa môžete vyhrať, vždy podľa aktuálneho trendu. Sledujte módu a buďte IN. 🙂

 

V dnešnej dobe sa kladie čoraz väčší dôraz nato ako je človek „nahodený“. Čo má na sebe, aké má vlasy, aké má topánky a či drží krok s módou. Áno veľa z nás si povie, že to nie je správne. No pozrime sa na to iným pohľadom. Ktorá z nás sa cíti atraktívne keď je neupravená? Veď dať si svoje obľúbené šaty a k tomu kabelku ktorá vyrazí dych nie jednej kamoške, ši susede je pre nás ženy pocit na nezaplatenie. A ak sa k tomu pridá očko nie jedného muža… hotová vec milé dámy 😀

Samozrejme toto neplatí len o ženách ktoré nosia rady vysoké topánky a obtiahnuté šaty. Zaraďme sem všetky typy žien. Či už ste športový alebo športovo elegantný. Ja osobne sa najlepšie cítim v úzkych rifliach a teniskách, doladením nejakého šmrncovného topu a farebnou kabelkou.

https://gabibags.sk/nakupuj-tu/?swoof=1&product_cat=crossbody-male

Tak ako aj čisto športové dámy… Tepláky alebo legíny, botasky a ruksak …. V dnešnej dobe sú čoraz modernejšie. Štýlové teplákové súpravy, rôzne športové oblečenia v ktorých ženy vyzerajú skvele. Stačí ak si na chrbát hodíte ruksak či vak a hor sa na cesty. Nie je pravidlom že musíte byť štýlová a trendy len v elegantnom oblečení. Každá z nás sa cíti komfortne a atraktívne v niečom inom. Je len na vás aký štýl si zvolíte.

červený lakovaný batoh

https://gabibags.sk/nakupuj-tu/?swoof=1&product_cat=stylove-ruksaky

Ďalším dôležitým aspektom pri výbere kabelky je príležitosť…
Je úplne jasné snáď každému, že si na ples nevezmeme ruksak. No ak nám rozpočet nedovoľuje vybrať si kabelku na jedno „použitie“ na konkrétnu udalosť ku konkrétnym šatám, zvoľte praktické riešenie a myslite dopredu. Na oslavu či párty sú skvelé listové kabelky. Môžete ich využiť aj ako doplnok k letným outfitom, balerínam či teniskám na bežný deň do mesta, na kávu. Listovky sú skvelým spoločníkom a hodia sa naozaj k rôznemu oblečeniu. Ak zvolíte nesmrteľné farebné kombinácie (čierna, krémová, biela, púdrová) máte vyhraté.

spoločenská dámska kabelka

https://gabibags.sk/nakupuj-tu/?swoof=1&product_cat=listove

Kabelky do práce… tak tu by sme sa mohli rozpisovať na nekonečné strany, ale v krátkosti.
Dôležitú úlohu tu zohráva najmä kde pracujeme a či za prácou cestujeme. Je jasné, že keď do práce jazdíme autom na pár minút od domu, nepotrebujeme so sebou toľko vecí ako ženy ktoré pracujú niekoľko kilometrov od bydliska a cestujú vlakom. Praktická, kabelka dostatočne veľká ale aj napriek tomu trendy. Všetko sa dá spojiť. Najlepšie sú kabelky ktorých súčasťou sú aj dlhé cross ušká na pohodlné umiestnenie cez rameno. Vnútorné prepážky a bočné vrecká na drobnosti. „praktická, štýlová, dostatočné veľká“

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *