Veľký cestovný modrý kufor L TRAVELITE 9194
€99.95
| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Objem | 90/96 l |
| Veľkosť kufra | Veľký |
| Zamykanie | TSA zámok |
| Počet koliesok | 4 kolieska |
| Expandér | Áno |
| Vrecko na notebook | nie |
| Rozmery | 77 x 47 x 30/34 cm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Materiál | 600D polynylon |
| Záruka | 3 roky |
Nie je na sklade
Popis
Veľký cestovný modrý kufor L TRAVELITE
Veľký textilný kufor na štyroch kolieskach s TSA zámkom a expandérom.
Veľký objem, veľké možnosti! S najväčším kufrom z radu Travelite Umbria L sa môžete vydať na akékoľvek dobrodružstvo bez kompromisov. Tento priestranný kufor ponúka veľkorysý úložný priestor, ktorý sa dá pomocou expandéra ďalej navýšiť, čo je ideálne na dlhé cesty alebo rodinnú dovolenku. Je vyrobený z pevného a odolného polynylonu, ktorý niečo vydrží. Spoľahlivosť na cestách zaručuje integrovaný TSA zámok, štyri robustné dvojité kolieska pre jednoduchú manipuláciu v každom smere a uzamykateľná teleskopická rukoväť. Užite si na vašich cestách maximálny komfort a priestor.
- 4 dvojité kolieska otočné o 360°
- ľahká výsuvná rukoväť s aretáciou
- integrovaný TSA zámok pre pohodlné cestovanie do všetkých kútov sveta
- expandér pre rýchle navýšenie objemu
- nastaviteľné kompresné popruhy pre pohodlné balenie
- samostatné vrecko na košele a bielizeň, zabraňujúce pokrčeniu
- umývateľná spodná strana
- komfortné madlo na vrchnej a bočnej strane
Ďalšie informácie
| Rozmery | 77 × 30-34 × 47 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |
Značka
Travelite
Nemecká značka Travelite pôsobiaca na trhu s batožinou už od roku 1949 sa v súčasnosti právom radí medzi špecialistov vyrábajúcich odľahčenú, vysoko funkčnú a veľmi odolnú cestovnú batožinu, ktorá nesklame ani náročných zákazníkov.










