Stredný modrý škrupinový kufor Travelite 4w M 73048
€119.96
| Značka | Travelite |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Objem | 78/86 l |
| Veľkosť kufra | Stredný |
| Zamykanie | TSA zámok |
| Počet koliesok | 4 kolieska |
| Expandér | Áno |
| Rozmery | 68 x 44 x 28/31 cm |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Materiál | ABS |
| Záruka | 3 roky |
Na sklade
Popis
Stredný modrý škrupinový kufor Travelite 4w M
Moderný škrupinový kufor na štyroch kolieskach vyrobený z robustného ABS plastu vybavený expandérom.
Hľadáte kvalitnú batožinu, ktorá vám ponúkne viac než len zázemie a praktickú výbavu na cesty? Travelite City ochráni vaše veci pri preprave vďaka tvrdej škrupine a ochranným krytkám na hranách. Odolný kufor so štýlovým vzhľadom sa pýši tiež kvalitnými dvojkolieskami, výbornou stabilitou, integrovaným TSA zámkom pre väčšie bezpečie aj prepracovaným vnútorným priestorom, ktorý zaistí jednoduchú manipuláciu aj pohodlné a prehľadné zbalenie bez zbytočných starostí.
– štyri veľké dvojkolieska otočné o 360°
– odľahčená výsuvná rukoväť s aretáciou
– integrovaný TSA zámok
– expandér pre okamžité navýšenie objemu
– obojstranný baliaci systém s deliacou priečkou
– kompresné popruhy vo tvare písmena X
– vnútorná podšívka
– spevnené hrany
– komfortné držadlo
Ďalšie informácie
| Rozmery | 68 × 44 × 28-31 cm |
|---|---|
| Farba | |
| Materiál | |
| Pohlavie | |
| Veľkosť | |
| Značky |
















