VERDE kabelky nová kolekcia jar/leto – na našom eshope

VERDE kabelky nová kolekcia jar/leto – na našom eshope

Značka VERDE bola založená v roku 1992 v Grécku. Zaoberá sa kabelkami a dámskymi doplnkami. Vďaka ich kvalite a dizajne sa podarilo tejto značke dostať do povedomia rýchlo v grécku aj zahraničí v oblasti kabeliek aj módnych doplnkov. Tomuto úspechu prispeli skvelé ceny, nadčasový dizajn a kvalita výrobkov VERDE. Má už viac ako 2000 predajných miest. Filozofiou spoločnosti je vytvoriť pravú módu a originálne výrobky. Dizajn výrobkov je vytvorený našim tímom dizajnérov v špeciálne vybavenom priestore v priestoroch spoločnosti, ktorý sa postará o každý detail a zbiera tie najlepšie materiály, ktoré sa majú použiť pre produkty Verde.

 

extravagantná kabelka verde

Nádherne farebné kombinácie kabeliek, ktoré sa skvele ladia k vášmu oblečeniu. Moderné a nadčasové dizajnové kúsky. Praktické, štýlové ale aj elegantné kabelky na každodenné využitie ale aj na rôzne spoločenské udalosti.

 

crossbody malá aktovka verde

 

Kabelky ktoré vynikajú svojimi detailami a spracovaním. Rôzne ozdobné spony, moderné vzory, vykrajované laserom, matné či lesklé z kvalitného a dokonale spracovaného materiálu za skvelé ceny.

Kabelky a tašky ktoré dokonale vystihnú váš štýl. Či už ste športový typ alebo elegantný rozhodne si nájdete tú svoju.

Extravagantné kúsky na horúce letné dni v podobe košíkov.

Ktoré sú veľmi trendy a moderné. Môžete ich využiť nie len na dovolenku ale aj keď sa chystáte na prechádzku či na kávu do mesta s priateľmi. S takýmito kúskami rozhodne vyniknete. Sú to módne kúsky najmä pre dámy a slečny ktoré rady vynikajú.

 

Viac takýchto kúskov a mnoho iných značiek a druhov nájdete na našom eshope v sekcii NAKUPUJ TU!

 

https://gabibags.sk/nakupuj-tu/?swoof=1&pwb-brand=verde-moda

extravagantná luxusná kabelka

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *